Słodka reklama to najlepsza reklama

W dzisiejszych czasach, kiedy kwitną wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa, a najbardziej doceniana jest kreatywność – trudno się dziwić, że coraz oryginalniejsze metody promocji świecą triumfy. Wśród firmowych materiałów promocyjnych było już prawie wszystko – długopisy, parasolki, podkoszulki, notatniki… A ostatnio coraz większe triumfy święcą słodycze reklamowe.

Takie słodkości jak cukierki, ciągutki czy nawet czekoladki z nadrukiem to drobny upominek, który na pewno sprawi, że zapamiętają nas potencjalni klienci. Można rozdawać je jak wizytówki, można wystawić na biurku czy blacie recepcji, a także ułożyć w firmowych samochodach czy pokojach hotelowych. Możliwości są nieskończone!

Czekoladki z nadrukiem i inne słodycze reklamowe są wykorzystywane coraz częściej w szeroko zakrojonych kampaniach marketingowych, a nawet – w kampaniach politycznych. Jeden z krakowskich kandydatów sejmowych rozdawał potencjalnym wyborcom krówki ze swoim hasłem wyborczym. Słodycze reklamowe są też bardzo chętnie wykorzystywane w gastronomii i hotelarstwie.

Przy wyborze firmy, która zajmie się produkcją naszych słodkości, jest kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę – takie jak relacja ceny do jakości, szeroki wachlarz możliwości i smaków, a także możliwość jasnego i wyraźnego umieszczenia na słodkościach informacji o składzie i potencjalnych alergenach. Mimo wykorzystania w marketingu, należy pamiętać, że słodycze firmowe to wciąż produkty spożywcze, które podlegają standardom sanitarnym oraz narzuconym przez Unię Europejską. Kiedy słodycze spełnią wszystkie standardy, możemy podarować je potencjalnym klientom!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *