Krówki reklamowe dla Twojej branży!

Reklama dźwignią handlu. To porzekadło jest ciągle aktualne, nie można ignorować siły reklamy w obecnych czasach. Jednak jak zareklamować swój produkt, gdy zdaje się, że wszystko już było, że wszystko wszyscy już widzieli? Sprawa tylko z pozoru wydaje się skomplikowana, bo po co wynajdować koło na nowo? Czyż nie lepiej wykorzystać sprawdzone i skuteczne metody?

Krówki reklamowe.

Wszyscy znamy to dobrze, nie raz i nie dwa razy spotkaliśmy się z takim patentem na przykład na targach branżowych. O wiele milej wspomina się stoiska, które częstują odwiedzających jakąś drobnostką. Oczywistym jest, że ludzie lubią dostawać coś za darmo, nawet jeżeli jest to coś drobnego, jak krówki reklamowe.

Pudełka na słodycze.

Jeżeli już stawiamy na słodycze, warto ładnie je wyeksponować, dopasować tematycznie pudełka na słodycze do naszego stoiska lub branży. Ma to wbrew pozorom bardzo duże znaczenie, ponieważ możemy to wykorzystać jako aspekt reklamowy. Rozmawiając z potencjalnym klientem, podsuńmy mu słodycze w specjalnie przygotowanym pudełku, ozdobionym na przykład logo naszej firmy. Dzięki temu klient łatwiej je zapamięta poprzez pozytywne skojarzenie. Skojarzy nasze logo i naszą firmę z miłym poczęstunkiem, przez co nie zostajemy anonimowi.

Pudełka na słodycze czy krówki reklamowe wydają się drobnym, nic nie znaczącym elementem, jednakże mogą przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Każdy przedsiębiorca wie jak ciężko jest się przebić, a potem utrzymać lojalność klienta, więc czasami takie drobne gesty mają bardzo duże znaczenie. Pamiętajmy o tym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *